35 Чарлі і шоколадна фабрика Роальд Далечінь

Короткий опис, вступ:
Казкова повість відомого англійського письменника адресована дітям - дошкільникам і молодшим школярам; у ній розповідається про увлекательних пригоди маленького хлопчика Чарлі і інших дітей на чарівній кондітерськойфабріке містера Вонки. Від Переводчикадва року назад (мені тоді було 12 років) я побачив у вітрині книжкового магазина невелику дитячу книжку англійською мовою. На обкладинці були зображені забавний чоловічок в циліндрі і якась незвичайна, фантастична різноколірна машина. Автор - Роалд Дав, а називалася книжка "Чарлі і шоколаднаяфабріка". Я вирішив купити цю книжку зовсім не відомого мені англійського письменника.
А коли прийшов додому і почав читати, то не зміг відірватися, поки не дочитав до самого кінця. Виявилось, що "Чарлі і шоколадна фабрика" - мудра, добра повість-казка про дітей і для дітей. Я читав чарівну, фантастичну історію про дітей з маленького провінційного містечка і в її героях узнавалсебя і своїх друзів - іноді добрих, а іноді не дуже, іноді таких щедрих, аїногда трішки жадібних, іноді хороших, а іноді упертих і капризних. Я вирішив написати Роалду Далу лист. Через два місяці (листи з Англії йдуть довго) прийшла відповідь. Так почалася, що продовжується і зараз, наше листування.
Роалд Дав був радий, що його книга, яку читають і люблять діти всього світу, відома і в Росії, шкода, звичайно, що прочитати її можуть лише ті хлоп'ята, які добре знають англійську мову. Роалд Дав написав мені про себе. Він роділсяї виріс в Англії. У вісімнадцять років поїхав працювати до Африки. А коли почалася друга світова війна, він став льотчиком і воював з ненависним йому фашизмом. Тоді він почав писати свої перші розповіді, а пізніше - повісті-казки для дітей. Тепер їх вже більше двадцяти. Зараз Роалд Дав живе в Англії, в Бакингемшире, з своїми дітьми і внуками і пише книги для дітей. По багатьом з його книг (втом числі і по казці.

Джерело: book-mp3.ru


0 Відгуків на “35 Чарлі і шоколадна фабрика Роальд Далечінь”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук